Diskuze

Vítáme Vás v diskuzi. Veškeré příspěvky procházejí schválením systému. Prosíme, nepoužívejte urážek a vulgarit. Jedná se o obecnou diskuzi a je možno vkládat témata rozličná. V tomto fóru lze diskutovat o KSČM, politice všeobecně, také o Stráži pod Ralskem, okrese, kraji, o volbách, atd. Děkujeme všem za solidní přístup k tématům a zdravý dialog.

reklamarek2

10 responses to “Diskuze

 1. Ptáček

  Díky a docela zajímavý čtení.

 2. Další materiály jsou v rubrice „ke stažení“ zde: http://www.kscm-straz.cz/ke-stazeni/

 3. Která politická strana ve volebním programu píše konkrétně Jak jednotlivých bodů docílit? Přesto však odpovědi na Vaše otázky naleznete v těchto materiálech: http://www.kscm.cz/politika-kscm. Případné další dotazy je možno zaslat odborníkům, kteří Vám poskytnou vyčerpávající odpovědi na témata z oblastí Vašeho zájmu na adresu info@kscm.cz. Toto diskusní fórum nesupluje výstupy odborného zázemí Komunistické strany Čech a Moravy. Můžete se také obrátit skrze uvedený email na jednotlivé členy stínové vlády KSČM. Spousty konkrétních otázek bylo zodpovězeno i v těchto dokumentech http://www.kscm.cz/nazory-a-polemika – Na stránkách ZO KSČM Stráž pod Ralskem je politika KSČM uvedena zde: http://www.kscm-straz.cz/category/politika/

 4. Ptáček

  Prosím tedy odkaz, na tomto webu jsou v programu pouze hesla. Děkuji.
  př. Zajištění kvalitního vzdělání a stabilních pracovních míst. Odbornou přípravou dle poptávky trhu práce zvýšit zaměstnatelnost pracovních sil.
  Máte pocit, že naše školství není kvalitní, není to spíše o motivaci chtít se vzdělávat. Co to znamená stabilní místo, bude od soukromníků nakupovat stát, aby jim zajistil trvalý odbýt, nebo zakážete dovoz konkurenčního zboží. Příprava dle poptávky trhu – bude se dětem nařizovat jaký obor mají studovat, už teď je jasná poptávka po řemeslech, ale nikdo to nechce studovat.

 5. Radovan Bazger

  Pane Ptáčku. V programu a dalších výstupech je možno naprosto přesně zjistit, jakým způsobem toho či onoho chce KSČM dosáhnout. Přečtěte si plnou verzi programu a všechny další dokumenty týkající se politiky KSČM. A to jak na tomto webu, tak i na primárních stránkách strany. KSČM se zasazuje i za odpovědnost a odvolatelnost politiků. Máte pravdu – chce to hlubší zamyšlení. Především volič by se měl zamyslet nad budoucností.

 6. Ptáček

  Kláro, program uvádí pouze co, už ne ale jak. Pokud napíšu volební program př. zajistím, aby každý měl výplatu 50 000,- Kč. Asi mi neuvěříte. Stejně to je s volebním programem stran, jen to chce hlubší zamyšlení. Zásadní problém je v tom, že v každém zaměstnání nese zaměstnanec odpovědnost za vykonanou práci a je podle kvality odvedené práce hodnocen, bohužel politici ne a dokud to se nezmění, lepší to nebude. KSČM je v parlamentu stále a její členové jen dokazuji, že jsou rádi součástí tohoto systému a umí ho patřičně využít.

 7. Pěkné a přehledné stránky. Konečně! Jinak bych ráda upozornila diskutéra Ptáčka, že odpovědi na jeho otázky ohledně vzniku nových pracovních míst jsou v programu. Jaká trapná hesla byla použita?

 8. Tyto stránky byly spuštěny 7.10.2013 – stále se na nich pracuje a vše bude doplněno velmi brzy…

 9. Ptáček

  Čo bolo to bolo, takže budoucnost.
  Práce místo sociálních dávek – jak zajistíte volná pracovní místa a kdy mohu volné místo očekávat?
  Pokud dopadnou volby podle současných preferencí, jak zajistíte prosazování svého programu, navíc když s Vámi nikdo nechce spolupracovat?
  S lidmi pro lidi – zatím jste zde neprezentovaly jediného kandidáta, působí to, že někdo propaguje něco a zároveň se za to stydí.

  Jinak plus body za aktivitu, škoda jen, že používáte taktiku trapných a nereálných hesel.

 10. Fórum otevřeno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.